top of page

Adam Mroczek Fotografia – fotografia oparta na zaufaniu

„Zdjęcia, które oglądacie w moim portfolio, nie powstałyby, gdyby nie wzajemne zaufanie, nić porozumienia, dobre, a czasem nawet przyjacielskie relacje z klientami” -  tak pisze na swojej stronie Adam – fotograf, którego chętnie polecam parom szukającym „mistrza aparatu” na swoje wesele. 


Para młoda

Zdjęcia ślubne od Adama – perspektywa, która zachwyca 


Trzeba mieć nie tylko specyficzną wrażliwość, ale też duże doświadczenie, aby robić zdjęcia tak, jak robi je Adam. Chociaż bliżej mi oczywiście do filmu, to klimat zdjęć Adama bardzo do mnie przemawia. W reportażach ślubnych zobaczycie … prawdę, bo Adam ma naturalne zacięcie reporterskie. Potrafi uchwycić twarze, reakcje, zdarzenia – czasem wprost, a czasem pośrednio, w sposób, który daje do myślenia, otwierając wiele dróg interpretacji, a jednocześnie zdjęcia pozostają w klimacie TU i TERAZ. 


Pan młody

Nie tylko śluby – wrażliwość i zadziorność w jednym 


Polecam Wam fotografów zaufanych, którzy wykonują zdjęcia na ślubach, bo najczęściej mam kontakt z narzeczonymi. Jednak Adam to nie tylko fotograf ślubny, który wykona Wam zdjęcia z przygotowań do ślubu, z ceremonii i wesela. To specjalista od sesji ciążowych, narzeczeńskich oraz wykonuje też sesje na chrztach. Wydaje mi się, że zwłaszcza te ostatnie sesje wymagają wrażliwości i bardzo pozytywnej zadziorności w jednym, aby oddać klimat rodzinnych relacji. 


Para młoda podczas zachodu słońca

Podróże kształcą – to nie pusty frazes! 


Na stronie Adama zobaczycie zdjęcia wykonane w różnych miejscach świata: w Wietnamie, Tajlandii i Kambodży, Izraelu, Maroku, Gruzji… podróże inspirują i sprawiają, że stajemy się bardziej otwarci na innych, szanując ich doświadczenia, ich historię i życie. W pracach Adama widać, jak umiejętnie przenosi tę widzę na wykonywane sesje – z szacunkiem do -  jak sam pisze – poznania oczekiwań klienta. Obserwacja świata i bogate doświadczenia uwalniają fajne emocje! A sesja oparta na fajnych emocjach przynosi owocne rezultaty! I wcale nie musicie wierzyć mi na słowo – wystarczy wejść na stronę https://www.adammroczek.pl/, a przekonacie się, na czym ta otwartość i te fajne emocje polegają! Comments


bottom of page