top of page

Arkadia i Pałac w Nieborowie – piękne tło do wyjątkowego filmu ślubnego 

Szukacie pleneru, który będzie idealny na każdą porę roku? Po opisaniu Pałacu Poznańskiego oraz Palmiarni łódzkiej nadszedł czas na Arkadię i Pałac w Nieborowie. Miejsca te bardzo chętnie wybierane są przez Pary Młode na tło do filmu ślubnego. Filmowcy ślubni oraz fotografowie, zarówno z Łodzi jak i Warszawy, także doskonale znają uroki tych plenerów i chętnie z nich korzystają. 


para młoda przed Pałacem w Nieborowie

Pałac w Nieborowie — elegancja i szyk w otoczeniu natury 


Wiele par zastanawia się, czy na sesję plenerową wybrać eleganckie otoczenia pałaców oraz ich wnętrza, czy jednak zdecydować się na filmowanie w otoczeniu natury. Pałac w Nieborowie rozwiązuje ten problem, proponując możliwość wykonania zdjęć we wnętrzu pałacu, wokół niego, korzystając z dużego terenu, na którym znajduje się urokliwy ogród, staw, a także oranżeria. Istnieje zatem wiele możliwości, z których warto skorzystać, aby urozmaicić swój film ślubny. Ogrody Pałacu w Nieborowie zajmują spory teren, co ma niewątpliwe zalety. Spacerując, można odkryć wyjątkowe miejsca, które w danej chwili (pora roku, pora dnia, pogoda), idealnie wpiszą się w ślubny teledysk i film. 

Para młoda przed pałacem w Nieborowie

Romantyczne ujęcia? Arkadia będzie idealna! 


W Arkadii Helena Radziwiłłowa zgromadziła wiele dzieł sztuki antycznej, oryginalnych oraz stylizowanych. Można podziwiać tutaj akwedukt, Świątynię Diany, Dom Murgrabiego, Domek Gotycki, Grotę Sybilli, łuk kamienny, dużą kolekcję rzeźb. Wszystko to może stać się tłem do filmu ślubnego. Arkadia to ogród w stylu angielskim. Oznacza to, że znajdziemy tu swobodne i nastrojowe kompozycje ogrodowe, bez sztuczności i regularności ogrodów. Między innymi dlatego Arkadia uważana jest za jedno z najbardziej romantycznych miejsc w okolicach Łodzi i Warszawy. 


Jeżeli chcecie, aby tłem do waszego filmu ślubnego stała się przepiękna roślinność, a także nieoczywista architektura, to Arkadia będzie naprawdę dobrym wyborem. Biorąc pod uwagę, że Pałac w Nieborowie i Arkadia oddalone są od siebie zaledwie o 4.5 km, można odwiedzić obydwa te miejsca! 


Aktualny cennik za plener ślubny w Nieborowie i Arkadii warto sprawdzić na stronie muzeum. Znajduje się tam również regulamin sesji ślubnej w obydwu tych miejscach.


Zdjęcia: Photoloveindetails - www.photoloveindetails.com 

Comentarios


bottom of page