top of page

Karolina Krupa Fotografia – wrażliwość + profesjonalizm = magia!

„Razem z Wami przeżywam dzień ślubu w pełni, tak jak swój. W całym jego spektrum. Z każdym uśmiechem i łzą wzruszenia tak ważną i wartą zapamiętania” – tak pisze Karolina na swojej stronie. I oglądając jej zdjęcia, można potwierdzić to w stu procentach! Przed Wami krótka opowieść, o dziewczynie z aparatem w ręku, którą polecam na wasz ślub i wesele! 


para młoda

Fotografia – nieodłączny element codzienności 


Karolina mówi, że fotografia jest nieodłącznym elementem jej codzienności. A wiecie, co to oznacza? Że ona naprawdę ją lubi. Wrażliwość, jaką dysponuje Karolina, sprawia, że zdjęcia ze ślubu charakteryzują się dużą wnikliwością zwłaszcza w sferę uczuć. Karolina uchwyci wydarzenia w sposób naturalny, a jednocześnie bardzo emocjonalny. Dzięki takim zdjęciom ze ślubu dostaniecie nie tylko pamiątkę dokumentującą ślub i wesele, ale również, a może przede wszystkim, gamę najróżniejszych emocji uchwyconych na fotografiach; od radości i euforii, przez zadumę, aż po łzy radości! 


para młoda przy świecach

Fotografia ślubna Podlasie i Mazury 


Karolina wykonuje zdjęcia ślubne przede wszystkim w Białymstoku oraz na terenie Podlasia i Mazur. Jeżeli planujecie ślub w Bielsku Podlaskim, Łomży, Augustowie, Ełku i innych miastach w okolicy, warto zgłosić się do Karoliny. Zna ona przepiękne miejscówki w tym regionie, które staną się fantastycznym tłem do waszych zdjęć! Karolina oferuje także sesje w innych miejscach, również zagraniczne, trzeba jednak odpowiednio wcześnie się z nią umówić. 


Sesje ciążowe, rodzinne czy lifestyle’owe – to też nie problem 


Karolina świetnie dogaduje się z ludźmi na różnych etapach ich życia, dlatego w jej ofercie można znaleźć także ofertę sesji ciążowych, rodzinnych i  lifestyle’owych. Wyjątkowa wrażliwość, bardzo duża uważność na szczegóły i doskonała znajomość ludzkich dusz sprawia, że fotografie wykonane przez Karolinę są niezwykle autentyczne. Jeśli właśnie tego oczekujesz od współczesnego fotografa, koniecznie sprawdź ofertę https://krupakarolina.pl/


pan młody grający na gitarze

Nie tylko pasja, ale też duże doświadczenie 


Karolina Krupa może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. Jej prace kilkukrotnie zostały wyróżnione przez portal Zankyou, m.in. w takich kategoriach jak: Najlepszy profesjonalista w branży ślubnej czy Zankyou International Wedding Awards. Ale to nie wszystko. Zdjęcia Karoliny wyróżnione były także przez portal mywed.com. Warto także zapoznać się z opiniami klientów, które zamieszczone są na stronie Karoliny – opinie. Znajdziemy tu nie tylko pochwały na temat profesjonalizmu, ale także umiejętności budowania przyjaznej atmosfery.


para młoda w Luwrze

Comentarios


bottom of page